O nas

Kilkanaście lat obecności na rynku i doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań IT gwarantują wysoki poziom naszych kompetencji, a co za tym idzie stabilności, bezpieczeństwa i bezawaryjności oferowanych przez nas systemów.

Oferujemy specjalizowane rozwiązania wspierające funkcjonowanie przedsiębiorstw w zakresie e-commerce (handel elektroniczny - B2C) w postaci zaawansowanego silnika obsługującego dedykowane sklepy internetowe oraz unikalnego Konfiguratora produktów.

Model prowadzonej przez nas działalności zakłada długoterminową współpracę, stałe wsparcie i rozwój oferowanego produktu. Oznacza to, że satysfakcja naszych klientów jest podstawowym motorem prowadzonych działań.

Przygotowane przez naszych specjalistów systemy funkcjonują niezawodnie od wielu lat w środowiskach produkcyjnych o dużym obciążeniu. Zdobyta w ten sposób wiedza praktyczna pozwala nam nieustannie dostosowywać produkty i ofertę do zmieniających się warunków rynkowych, wymagań technicznych oraz użytkowych.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie zarówno w biurze jak i telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub Skype.