APLIKACJE MOBILNE I INTERNETOWE

Tworzymy dedykowane oprogramowanie dla platform mobilnych (telefony, tablety) zarówno Android (Google) jak iOS (Apple).

Oferowana przez nas usługa opiera się na jak najlepszym dopasowaniu tworzonego produktu do potrzeb klienta i uwarunkowań środowiska sprzętowo-programowego w którym będzie wykorzystywane. Z tego powodu najczęściej niezależnie przygotowujemy aplikację na każdą z wymienionych platform starając się unikać rozwiązań typu "wartstwa pośrednia" gdzie program powstaje tylko raz na wiele platform ale wymagać może zakupu dodatkowych licencji, a przy tym niesie ryzyko nieoptymalnego wykorzystania zasobów sprzętowych i systemowych urządzenia na którym pracuje. Eliminujemy też ryzyko braku możliwości rozwoju aplikacji w przyszłości w wypadku porzucenia rozwoju i wsparcia "warstwy pośredniej" przez jej twórców.

Realizacja oprogramowania na platformy mobilne wymaga wykwalifikowanych programistów a co za tym idzie wiąże się z określonymi kosztami jednak dzięki doświadczeniu jakie posiada nasz zespół jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji projektu do minimum co pozwala na zaproponowanie konkrurencyjnych warunków cenowych.

Zrealizowane przez nas produkty mogą współpracować z innymi komponentami architektury w postaci aplikacji serwerowej (np. sklepu internetowego lub Konfiguratora). Dzięki temu aplikacja moblina może zostać wykorzystana jako dodatkowy kanał sprzedaży lub wsparcia sprzedaży dla zrealizowanego już wdrożenia.