Aplikacje mobilne

Tworzymy dedykowane oprogramowanie dla platform mobilnych (telefony, tablety) zarówno Android (Google) jak iOS (Apple).

Oferowana przez nas usługa opiera się na jak najlepszym dopasowaniu tworzonego produktu do potrzeb klienta i uwarunkowań środowiska sprzętowo-programowego w którym będzie wykorzystywane. Z tego powodu najczęściej niezależnie przygotowujemy aplikację na każdą z wymienionych platform starając się unikać rozwiązań typu "wartstwa pośrednia" gdzie program powstaje tylko raz na wiele platform ale wymagać może zakupu dodatkowych licencji, a przy tym niesie ryzyko nieoptymalnego wykorzystania zasobów sprzętowych i systemowych urządzenia na którym pracuje. Eliminujemy też ryzyko braku możliwości rozwoju aplikacji w przyszłości w wypadku porzucenia rozwoju i wsparcia "warstwy pośredniej" przez jej twórców.

Realizacja oprogramowania na platformy mobilne wymaga wykwalifikowanych programistów a co za tym idzie wiąże się z określonymi kosztami jednak dzięki doświadczeniu jakie posiada nasz zespół jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji projektu do minimum co pozwala na zaproponowanie konkrurencyjnych warunków cenowych.

Zrealizowane przez nas produkty mogą współpracować z innymi komponentami architektury w postaci aplikacji serwerowej (np. sklepu internetowego lub Konfiguratora). Dzięki temu aplikacja moblina może zostać wykorzystana jako dodatkowy kanał sprzedaży lub wsparcia sprzedaży dla zrealizowanego już wdrożenia.