SKLEPY INTERNETOWE

Realizowane przez nas sklepy internetowe cechuje estetyka, otwarta i nowoczesna architektura, duże możliwości dopasowania do potrzeb konkretnego wdrożenia oraz dostępność wbudowanych narzędzi wspierających zarządzanie sprzedażą i obsługą klientów takich jak automatyczne zarządzanie statusami, powiadomienia o terminach (alerty systemowe) czy tagowanie zamówień i klientów.

Projekt graficzny każdego sklepu internetowego przygotowujemy indywidualnie (nie korzystamy z ogólnodostępnych, tanich szablonów) mają więc Państwo gwarancję, że na rynku nie pojawi się inny sprzedawca korzystający z tego samego motywu. Przygotowana propozycja jest owocem wielu lat doświadczeń w zakresie projektowania interfejsu użytkownika tak aby był prosty, przejrzysty i wygodny nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie projektu, począwszy na wyborze kolorystyki i stylistyki, poprzez budowę drzewa asortymentu i wskazanie istotnych dla klientów cech, które powinny znaleźć się w wyszukiwarkach a kończąc na działaniach promocyjnych i marketingowych niezbędnych do udanego zaistnienia produktu i marki na rynku.

Dla większości klientów oferujemy współpracę w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa) gdzie cała konfiguracja, instalacja i utrzymanie Państwa systemu należy do naszych obowiązków. Zapewniamy własne wydajne i bezawaryjne serwery.

Dla najbardziej wymagających klientów umożliwiamy realizację wdrożeń dedykowanych.