PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Strona internetowa jest dziś jedną z pierwszych form kontaktu potencjalnego klienta z interesującą go marką. Z tego powodu ważne jest aby była atrakcyjna, przejrzysta i oferowała poszukiwane informacje.

Podstawowa strona zawierać powinna minimum podstawowe informacje o profilu działalności firmy, zakresie usług i kilka słów o historii oraz przyszłości przedsiębiorstwa. Nie może zabraknąć także danych kontaktowych (adres, mapka dojazdu), godzin otwarcia i formularza kontaktowego (zabezpieczonego przed SPAM).

Oferowane przez nas strony internetowe wyróżniają się na tle konkurencji kilkoma cechami. Przygotowane przez nas projekty dopasowane są zarówno do branży jak i innych unikalnych cech podmiotu, który reprezentują. Obowiązkowo współgrać muszą stylistycznie i kolorystycznie z systemem identyfikacji wizualnej (logo, księga znaku). Jeżeli nie posiadasz jeszcze zaprojektowanej stylistyki nasz specjalista może ją przygotować.

Ponieważ każdy projekt graficzny przygotowujemy indywidualnie (nie korzystamy z ogólnodostępnych, tanich szablonów stron) masz  pewność, że na rynku nie pojawi się inna firma korzystająca z tego samego motywu.

Co ważne - strony internetowe wykonujemy w oparciu o ten sam bazowy silnik oprogramowania co nasze wszystkie pozostałe systemy. Oznacza to, że w razie potrzeby istnieje szybka, prosta i co najważniejsze przystępna ścieżka migracji do bardziej rozbudowanych produktów takich jak sklep internetowy, system zamówień on-line czy Konfigurator.

Wykonane przez nas strony internetowe mogą zostać umieszczone w oferowanej przez nas infrastrukturze serwerowej. Dodatkowo oferujemy wówczas konta poczty elektronicznej i wsparcie techniczne dotyczące obsługi wbudowanego systemu CMS.